Top potraviny pre zdravé srdce

pondelok, 15 novembra | 2021 | Megatrener.sk

Konzumácia mrkvy rovná sa zdravému zraku, orechy pomáhajú našej pamäti a ak chceme mať zdravé črevá a trávenie bez parazitov, občas by sme si mali do úst hodiť strúčik cesnaku. Čo ale prihodiť na tanier v prípade, že chceš posilniť svoje srdce? Pozreli sme sa na to, aké potraviny by si mal zaradiť do svojho jedálnička, pokiaľ si chceš zachovať svoje srdce a cievny systém čo najdlhšie zdravé.

Čítať viac

Križánek, Grznár, Krasinský a ďalší odpovedajú na otázku: Prečo ľudia častokrát nedosahujú viditeľné výsledky?

nedeľa, 12 septembra | 2021 | Megatrener.sk

V dnešnom článku sme sa najväčších osobností z SK/CZ fitness sveta pýtali na jednoduchú otázku, ale s veľmi širokou možnosťou odpovede. Ako už názov článku uvádza, každému sme položili rovnakú otázku, ktorá znela: „Kde robia cvičenci chybu, ktorí častokrát cvičia bez viditeľných výsledkov?“ Tých chýb môže byť veľmi veľa a práve preto nás zaujímal názor a pohľad na danú otázku od rôznych osôb na základe ich vedomostí a skúseností. Poďme teda na konkrétne odpovede.

Čítať viac

Porovnali sme ceny osobných trénerov od Bratislavy až po Košice

štvrtok, 08 júla | 2021 | Megatrener.sk

Chystáš sa začať cvičiť, no nevieš, ktorého trénera si vybrať? Zaujíma ťa koľko stojí osobný tréner v Bratislave, Banskej Bystrici či Košiciach? A je vôbec potrebné platiť za služby osobného trénera? Čítaj ďalej a dozvieš sa všetko potrebné.

Čítať viac

Vieš ako správne cvičiť v posilňovni? Toto sú pravidlá!

sobota, 05 júna | 2021 | Megatrener.sk

Posilňovňa, fitko, činkáreň... je jedno, akými menami ju nazveš, ľudí rozdeľuje na dva tábory. Prvý typ sú tí, ktorí ju považujú za chrám v ktorom zveľaďujú svoje telo. No a ako je už zrejmé, druhým typom sú ľudia, ktorí k nej pestujú negatívne emócie. Jedno je však pre všetkých rovnaké - aj posilňovňa má svoje písané či nepísané pravidlá, ktoré treba dodržiavať ak nechceš prísť do konfliktu s nejakým iným cvičencom, ktorého tým budeš rozčuľovať.

Čítať viac