Ako naberať svaly a páliť tuky v tom istom čase? Jedine s novinkou od Blade Sport!

pondelok, 06 apríla | 2020
Ako naberať svaly a páliť tuky v tom istom čase? Jedine s novinkou od Blade Sport!

Všetci, ktorí chodíme do fitka dvíhať železo, máme viac či menej rovnaký cieľ. Čo najnižší pomer tuku a čo najvyšší pomer svalov v tele. Mýlim sa? Nie! Je to dlhý a náročný proces. Mýlim sa? Opäť, nie! Nie som vyznávač skratiek, pretože z dlhodobého hľadiska ani neexistujú, keďže telo ti skôr alebo neskôr vráti všetko, čo si mu dal, rovnako ako aj to, o čo si ho ukrátil... ale ak sú rozumné, tak majú môj hlas a existuje suplement, ktorý robí oboje zároveň a je to úplne horúca novinka od BladeSport.

            O spaľovačoch tukov si už určite počul, aj ja som o tom písal, napríklad v tomto článku. Hovorím v ňom o viacerých druhoch spaľovačov, ale všetky majú niečo spoločné, musíš mať nižší príjem ako výdaj energie. Rozmenené na drobné, musíš makať a neprejedať sa. Ak toto základné pravidlo dodržiavaš, všetky spaľovače fungujú ako nástroj, ktorý ti pomáha na ceste k zhadzovaniu telesného tuku. A teraz sa mi do rúk dostal výživový doplnok, ktorý počas toho, ako spaľuje tuk naberá aj svalovú hmotu. Predstavila ho značka BladeSport.

Kvalita života je životne dôležitá

BladeSport sa zameriava na doplnky výživy a na obsahu produktov spolupracuje tím potravinárskych inžinierov, lekárov a športovcov. Výsledkom sú 100% doping free produkty, takže sú vhodné aj pre profesionálnych športovcov. Ich aktuálnou novinkou je doplnok výživy, ktorý patrí do rady spaľovačov s termogénnymi účinkami na organizmus - BLADE PRO SHREDDED. Teda okrem spaľovania tukov ponúka aj zložky, ktoré výborne nabudia k vysokej intenzite počas tréningu. Jednoducho povedané, pri dodržiavaní rovnice menej prijať, viac vydať JE TOTO TEN SUPLEMENT, vďaka ktorému budeš obrovský a vysekaný!

Ako to funguje? Injekcia oxidu dusnatého natlačí svaly krvou, vytlačí vodu a definuje tvar svalu. Výsledkom je, že najúčinnejšia matrica na spaľovanie tukov, ktorá sa kedy vyvinula, sa bude viac koncentrovať v krvi. Tento 210 gramový zázrak si práve teraz môžeš kúpiť na tomto linku.

Výhody BLADE PRO SHREDDED:

  • Stimuluje rast nových svalových vlákien

  • Maximalizuje napumpovanie

  • Maximalizuje silu

  • Maximalizuje vytrvalosť

  • Spaľuje telesný tuk 

BladeSport potvrdzuje svoju pozíciu na trhu

BladeSport sú na trhu už nejaký ten piatok a svoju pozíciu silného nováčika potvrdzujú znova a znova. Na tejto značke sa mi páči, že vyznávajú filozofiu, že telu treba dať, čo potrebuje, aby ťa potom nenechalo v kaši. Jednoducho povedané, táto značka ťa chce podporiť, keď to potrebuješ.

Ak si prezeráš zahraničné weby s doplnkami výživy, tak vieš, že u našich južných susedov je BladeSport už tretím najväčším výrobcom doplnkov výživy. Spĺňajú požiadavky EÚ s dôrazom na environmentálne a etické pravidlá. Sortiment vyvážajú do 50 krajín... EÚ a dokonca aj mimo nej. Stále viac ľudí objavuje BladeSport, zoznám sa aj ty.

Ak sa ti páčil článok, zdieľaj ho s priateľmi.

Ak nás chceš podporiť, môžeš tak urobiť nákupom kvalitnej športovej výživy u nášho partnera.

Nakupuj tu