Tanečníčka Dominika: S ambicióznosťou a chuťou na sebe pracovať som sa narodila

pondelok, 19 apríla | 2021 | Megatrener.sk

Každý z nás chce v živote niečo dosiahnuť, zanechať tu po sebe to najlepšie. Každý z nás chce byť úspešný a dobrý v tom, čomu sa venuje. Každý z nás túži po uznaní. Každý z nás túži po práci, ktorá ho bude nielen tešiť, ale aj dobre živiť. No nie každý je ochotný pre toto všetko urobiť aj niečo navyše. Nie každý vie a chce vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Nie každý si uvedomuje, že ak niečo naozaj chce, musí najskôr niečo obetovať. Väčšinou je to voľný čas, rodina či záľuby.

Čítať viac

„Starajte sa o seba!“

utorok, 12 januára | 2021 | Megatrener.sk

V dnešnom rozhovore bude našim hosťom skvelý športovec a majiteľ značky StillMass nutrition, Ján Kopček. V minulosti ste ho mohli vidieť v spoločnom video rozhovore, v ktorom nám prezradil mnoho najmä o svojej značke výživových doplnkov a čo to aj o svojom profesijnom živote. Dnes vám prinášame odpovede na aktuálne otázky dnešnej doby a veríme, že si v nich nájdete mnoho zaujímavého.

Čítať viac

Takto som pomohol schudnúť Martinovi a pomôžem aj tebe!

streda, 09 decembra | 2020 | Megatrener.sk

Bol to deň ako každý iný. Osobné tréningy, varenie, vymýšľanie nových a zaujímavejších postupov pre mojich klientov a v neposlednom rade aj moje vlastné cvičenie. Takto zväčša trávim svoje dni ja, ale v čom bol práve výnimočný tento deň D je to, že mi napísal obézny Martin, ktorý už mal dosť sebatrýznenia v nefungujúcich diétach a rozhodol sa konať. A ja, ako správny Megatréner som neváhal a podal mu pomocnú ruku. Ako ale prebiehala táto premena z pohľadu klienta Martina a čím všetkým si počas nej prešiel, si prečítaš v nasledujúcom rozhovore.

Čítať viac

Karate je pre všetkých, hovorí majsterka Európy. Jej príbeh na vrchol je ako z knihy

nedeľa, 05 júla | 2020 | Megatrener.sk

Dominika Veisová bola pred 14 rokmi odprevadiť svoju sesternicu na tréning karate a tento šport si ju získal. Vďaka nemu sa postavila na stupne víťazov a okúsila chuť najcennejšieho kovu. Je mladá, veľa dosiahla a pravdepodobne má veľa ešte pred sebou, čo plánuje, kde aktuálne je a ako zvládla koronu nám povedala v rozhovore.

Čítať viac