Križánek, Grznár, Krasinský a ďalší odpovedajú na otázku: Prečo ľudia častokrát nedosahujú viditeľné výsledky?

nedeľa, 12 septembra | 2021 | Megatrener.sk

V dnešnom článku sme sa najväčších osobností z SK/CZ fitness sveta pýtali na jednoduchú otázku, ale s veľmi širokou možnosťou odpovede. Ako už názov článku uvádza, každému sme položili rovnakú otázku, ktorá znela: „Kde robia cvičenci chybu, ktorí častokrát cvičia bez viditeľných výsledkov?“ Tých chýb môže byť veľmi veľa a práve preto nás zaujímal názor a pohľad na danú otázku od rôznych osôb na základe ich vedomostí a skúseností. Poďme teda na konkrétne odpovede.

Čítať viac

Tanečníčka Dominika: S ambicióznosťou a chuťou na sebe pracovať som sa narodila

pondelok, 19 apríla | 2021 | Megatrener.sk

Každý z nás chce v živote niečo dosiahnuť, zanechať tu po sebe to najlepšie. Každý z nás chce byť úspešný a dobrý v tom, čomu sa venuje. Každý z nás túži po uznaní. Každý z nás túži po práci, ktorá ho bude nielen tešiť, ale aj dobre živiť. No nie každý je ochotný pre toto všetko urobiť aj niečo navyše. Nie každý vie a chce vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Nie každý si uvedomuje, že ak niečo naozaj chce, musí najskôr niečo obetovať. Väčšinou je to voľný čas, rodina či záľuby.

Čítať viac

„Starajte sa o seba!“

utorok, 12 januára | 2021 | Megatrener.sk

V dnešnom rozhovore bude našim hosťom skvelý športovec a majiteľ značky StillMass nutrition, Ján Kopček. V minulosti ste ho mohli vidieť v spoločnom video rozhovore, v ktorom nám prezradil mnoho najmä o svojej značke výživových doplnkov a čo to aj o svojom profesijnom živote. Dnes vám prinášame odpovede na aktuálne otázky dnešnej doby a veríme, že si v nich nájdete mnoho zaujímavého.

Čítať viac

Takto som pomohol schudnúť Martinovi a pomôžem aj tebe!

streda, 09 decembra | 2020 | Megatrener.sk

Bol to deň ako každý iný. Osobné tréningy, varenie, vymýšľanie nových a zaujímavejších postupov pre mojich klientov a v neposlednom rade aj moje vlastné cvičenie. Takto zväčša trávim svoje dni ja, ale v čom bol práve výnimočný tento deň D je to, že mi napísal obézny Martin, ktorý už mal dosť sebatrýznenia v nefungujúcich diétach a rozhodol sa konať. A ja, ako správny Megatréner som neváhal a podal mu pomocnú ruku. Ako ale prebiehala táto premena z pohľadu klienta Martina a čím všetkým si počas nej prešiel, si prečítaš v nasledujúcom rozhovore.

Čítať viac