Karate je pre všetkých, hovorí majsterka Európy. Jej príbeh na vrchol je ako z knihy

nedeľa, 05 júla | 2020 | Megatrener.sk

Dominika Veisová bola pred 14 rokmi odprevadiť svoju sesternicu na tréning karate a tento šport si ju získal. Vďaka nemu sa postavila na stupne víťazov a okúsila chuť najcennejšieho kovu. Je mladá, veľa dosiahla a pravdepodobne má veľa ešte pred sebou, čo plánuje, kde aktuálne je a ako zvládla koronu nám povedala v rozhovore.

Čítať viac

Najväčší problém u ľudí? Extrémy! Najskôr sa prežierajú, potom hladujú, hovorí 5-násobný majster Slovenska v kulturistike

nedeľa, 07 júna | 2020 | Megatrener.sk

Rado Filip má už vo fitku, čo to odtrénované, drží si celoročnú formu, a ak chceš byť jeho klientom, mal by si vedieť, že je rád pánom situácie a žiadne domáce tréningy (ani pre začiatočníkov) u neho nehrozia. Ak sa však rozhodneš, že chceš byť jeho klientom, máš šancu byť jedným z najlepších, pretože to je aj samotný Dynamo! Prečítaj si o jeho skúsenostiach, ktoré využíva od začiatočníkov po súťažných zverencov ako aj jeho vzorový tréning, ktorý môžeš skúsiť aj ty.

Čítať viac

Keď môže ísť 100 cudzích ľudí do kina, prečo nemôžu ísť do fitness centra, pýta sa mladá trénerka. Začala konať a dnes má podporu tisícok ľudí

piatok, 22 mája | 2020 | Megatrener.sk

Slovensko sa dostalo do štvrtej fázy uvoľňovania opatrení v súvislosti s koronavírusom, ktorý nás na celé týždne zamkol doma. Práve štvrtá fáza uvoľnení mala otvoriť fitnesscentrá, no všetkým ostali iba oči pre plač. Fitká sa neotvorili a pretrvávajúci stav môže byť likvidačný pre mnohých v tejto oblasti. Pretrvávajúca situácia obrala o trpezlivosť aj fitness trénerku z Prievidze Sáru Vicianovú, ktorá zbiera podpisy na znovuotvorenie fitiek a ako sa zdá, nie je v tom sama. Jej petícia sa teší enormnej podpore verejnosti a nám prezradila, aké budú ďalšie kroky, ktoré podnikne.

Čítať viac

Telo je iba bonus. Z fitness životného štýlu môže klient získať oveľa viac

štvrtok, 05 septembra | 2019 | Megatrener.sk

Mladá, krásna, cieľavedomá, úspešná žena s ťahom na bránu... Taká je Nika Berecová, ktorá patrí medzi najkomplexnejšie ženy, s ktorými sme pre portál Megatréner.sk robili rozhovor. O tom, čo všetko stíha, aké má plány aj o cvičení, ktoré sama zostavila a dnes s ním žne úspechy u žien netreba hovoriť sprostredkovane, povie vám to priamo ona.

Čítať viac