„Starajte sa o seba!“

utorok, 12 januára | 2021 | Megatrener.sk

V dnešnom rozhovore bude našim hosťom skvelý športovec a majiteľ značky StillMass nutrition, Ján Kopček. V minulosti ste ho mohli vidieť v spoločnom video rozhovore, v ktorom nám prezradil mnoho najmä o svojej značke výživových doplnkov a čo to aj o svojom profesijnom živote. Dnes vám prinášame odpovede na aktuálne otázky dnešnej doby a veríme, že si v nich nájdete mnoho zaujímavého.

Čítať viac

Takto som pomohol schudnúť Martinovi a pomôžem aj tebe!

streda, 09 decembra | 2020 | Megatrener.sk

Bol to deň ako každý iný. Osobné tréningy, varenie, vymýšľanie nových a zaujímavejších postupov pre mojich klientov a v neposlednom rade aj moje vlastné cvičenie. Takto zväčša trávim svoje dni ja, ale v čom bol práve výnimočný tento deň D je to, že mi napísal obézny Martin, ktorý už mal dosť sebatrýznenia v nefungujúcich diétach a rozhodol sa konať. A ja, ako správny Megatréner som neváhal a podal mu pomocnú ruku. Ako ale prebiehala táto premena z pohľadu klienta Martina a čím všetkým si počas nej prešiel, si prečítaš v nasledujúcom rozhovore.

Čítať viac

Karate je pre všetkých, hovorí majsterka Európy. Jej príbeh na vrchol je ako z knihy

nedeľa, 05 júla | 2020 | Megatrener.sk

Dominika Veisová bola pred 14 rokmi odprevadiť svoju sesternicu na tréning karate a tento šport si ju získal. Vďaka nemu sa postavila na stupne víťazov a okúsila chuť najcennejšieho kovu. Je mladá, veľa dosiahla a pravdepodobne má veľa ešte pred sebou, čo plánuje, kde aktuálne je a ako zvládla koronu nám povedala v rozhovore.

Čítať viac

Najväčší problém u ľudí? Extrémy! Najskôr sa prežierajú, potom hladujú, hovorí 5-násobný majster Slovenska v kulturistike

nedeľa, 07 júna | 2020 | Megatrener.sk

Rado Filip má už vo fitku, čo to odtrénované, drží si celoročnú formu, a ak chceš byť jeho klientom, mal by si vedieť, že je rád pánom situácie a žiadne domáce tréningy (ani pre začiatočníkov) u neho nehrozia. Ak sa však rozhodneš, že chceš byť jeho klientom, máš šancu byť jedným z najlepších, pretože to je aj samotný Dynamo! Prečítaj si o jeho skúsenostiach, ktoré využíva od začiatočníkov po súťažných zverencov ako aj jeho vzorový tréning, ktorý môžeš skúsiť aj ty.

Čítať viac