Masér: Dobrý pomocník na unavené svaly

sobota, 12 marca | 2022 | Megatrener.sk

Každý jeden z nás potrebuje občas vypnúť. Na pár chvíľ nič neriešiť, nič nemusieť, len tak byť. Jednoducho relaxovať, oddychovať. Pre niekoho je dokonalým relaxom prechádzka v prírode, pre druhého vaňa plná horúcej vody, iný si oddýchne pri dobrej knihe či na masáži. A tu sa pristavíme. Pretože masáž to nie je len hladkanie a stláčanie svalov mastnými rukami. Ono je to čosi oveľa dôležitejšie.

Čítať viac

Ako si vybudovať silnú a ničím neporaziteľnú imunitu?

streda, 30 septembra | 2020 | Megatrener.sk

Hoci máme vonku ešte krásne babie leto a denné teploty sa nám šplhajú do pekných výšok, rána už bývajú chladné a hmlisté. A ako už býva dobrým zvykom, zmena príde nečakane, zo dňa na deň. Teploty poklesnú, slnko uberie zo svojej intenzity a baktérie a vírusy zaútočia na naše vyhriate a nepripravené telá. Nenechaj sa zaskočiť a mysli na to už dnes! Lebo len keď bude tvoje telo silné a plné tých správnych vitamínov, minerálov a protilátok, odolá útokom vírusov.

Čítať viac

Trvalý recept na chudnutie? Zmena životného štýlu!

piatok, 08 mája | 2020 | Megatrener.sk

Už mnohokrát som o tom hovoril a nechcem sa zbytočne opakovať, ale diéty ako také skrátka a dobre nefungujú. Resp. fungujú, ale iba do času. Do akého času? Do toho, počas ktorého ich dodržiavaš. Ako teda schudnúť natrvalo? Musíš zmeniť životný štýl.

Čítať viac

Zdravý životný štýl: Koniec mýtom, toto je skutočne on!

štvrtok, 13 februára | 2020 | Megatrener.sk

Nalejme si čistého vína, po vianočných sviatkoch sú fitká plné, všetkých tých odhodlaných, nabudených cvičencov na život a na smrť, ktorí sa dušujú, že oni už iba zdravý životný štýl dodržiavajú. Hovorí to tvoj najlepší kamoš, Fero od susedov, dokonca aj ten večne obézny chalan, z ktorého si všetci robili srandu. Keď sa to naučí vyštekať aj môj pes, už to prisahám nevydržím. Prečo? Lebo 99,9% všetkých „novopečených“ vyznávačov zdravého životného štýlu nemá správnu predstavu o tom, čo to vlastne je.

Čítať viac