Boží zázrak? Nie, výdobytok modernej medicíny. Spoznaj fóliu, ktorá zatočí s bolesťou!

pondelok, 03 júna | 2019
Boží zázrak? Nie, výdobytok modernej medicíny. Spoznaj fóliu, ktorá zatočí s bolesťou!

Počas svojej trénerskej praxe som počul milión dôvodov, prečo necvičiť. Jedným z najčastejších, s ktorými sa stretávam je: „športom k trvalej invalidite.“ Čo to ale znamená? Že aby som sa nezranil, tak nebudem robiť žiadnu fyzickú námahu?

            Ľudské telá ale sú stavané na to, aby mali záťaž a aby ju dokonca mali pravidelne. Súčasťou aktívneho životného štýlu, samozrejme, bývajú aj viac či menej časté zranenia, zápaly a bolesť. Riešením, ale nie je absencia športu, riešením je odstrániť jeho nežiaduce následky. A ja poznám riešenie, ktoré ťa doslova posadí na zadok! Nikdy som nebol predajný a z úst si nerobím teleshoppingovú stanicu, ale pred časom (aj keď trh ju pozná už dlho) sa ku mne dostala polymérová medicínska elektrostatická fólia. Volá sa Polimedel a je vyrobená pomocou nano-technológie. Áno, povieš si znie to presne ako teleshopping, už nám tu chýba iba Horst Fuchs s náušnicou v uchu. ALE, dôvod, prečo ti o tejto medicínskej fólii hovorím je ten, že ma neskutočne priaznivé účinky na ľudské telo. Je ako stvorené pre aktívnych aj rekreačných športovcov, dokonca aj na pooperačné stavy.

Priaznivé účinky Polimedelu

- Lieči zápaly kĺbov, mäkkých tkanív, priedušiek
- Tlmí bolesť rôzneho pôvodu
- Urýchľuje hojenie rán a zlomenín 2-3x rýchlejšie, má silný regeneračný účinok
- Lieči vyvrtnutia, zranenia šliach
- Lieči reumatické ochorenia
- Podporný prostriedok pre ortopédiu a úrazovú chirurgiu
- Napomáha zníženiu krvného tlaku, ovplyvňuje zloženie krvi
- Aktivizuje celkovú aj lokálnu imunitu
- Má antiseptické účinky, je aj silné analgetikum
- Zlepšuje metabolizmus, normalizuje transport látok

Za všetkým hľadaj záporný náboj

            Nelezie ti do hlavy, ako to môže jedna fólia s rozmermi 9x30 cm všetko dokázať? Vysvetlím... Naše telo tvoria drobné cievy - vlásočnice, prostredníctvom ktorých prúdi do buniek všetko dôležité: kyslík, živiny, vitamíny atď. Telá sa nám skladajú približne z jednej stovky biliónov buniek, čo iste uznáš, predstavuje veľký dopyt po živinách. Nosičom týchto živín napr. kyslíku sú červené bunky - erytrocyty a vo vlásočniciach sa doslova tlačia jedna na druhú (vlásočnice sú totiž také malé). Aj napriek tomu sa tieto červené bunky na sebe nelepia pretože, a teraz dávaj pozor, každý erytrocyt je obalený záporným nábojom. Keď na seba dva záporné náboje narazia, proste sa len odrazia ako Hop-hopka... Problém nastane, keď tento náboj červené bunky stratia. Vtedy sa začnú na seba lepiť, vznikajú zrazeniny, bunky majú kyslíkový dlh alebo hlad a po približne 5-10 minútach tejto katarzie zomrú. Časť takto postihnutého tkaniva odumrie a na tebe sa to môže prejaviť napr. svalovými jazvami, miestom, ktoré už nikdy nebude plniť svoju funkciu... ALE, vieš tomu predísť vďaka Polimedelu. Táto fólia práve vďaka svojej špeciálnej technológii výroby získava TRVALE záporný náboj, ktorý dokáže po vonkajšom aplikovaní na telo prenikať 10-14 cm hlboko. Aby si si to vedel lepšie predstaviť, Polimedel obnoví záporný náboj na červených bunkách, tie sa od seba opäť začnú odrážať a opäť spriechodnia vlásočnice. Ak sa v zóne pôsobenia Polimedelu ocitne veľká cieva, už o pár minút je nabitá záporne celá naša krv. Aplikácia fólie je iba z vonku. Obalí sa miesto, na ktoré má pôsobiť, a nemusí to byť dokonca ani priamo na pokožku, ale pokojne aj cez vrstvu oblečenia.

Bez alergií, klinicky testované, certifikované

            Táto polymérová elektrostatická fólia, skutočne nie je len nejaký teleshoppingový zázrak, ale medicínska pomôcka. Bola klinicky testovaná na Lekárskej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Od konca septembra 2016 do konca augusta 2018 bolo vykonaných 186 skúšok Polimedelu, pričom až 91,8% zúčastnených skúšok vykázalo dobrý efekt. Skúšky potvrdili, že pravidelné (denné) aplikovanie fólie na bolestivé, zapálené alebo inak postihnuté miesto zlepšuje prietok krvi v kapilárach, dodáva potrebnú prirodzenú výživu bunkám a vykazuje pozitívny efekt na postupné zmierňovanie bolesti svalov, kĺbov, neuropatických bolestí či pooperačných stavov. Nespôsobuje žiadne alergické reakcie, neobsahuje žiadne chemicky účinné látky.

Obmedzenia Polimedelu

            Aj napriek tomu, že má fólia priaznivé účinky na ľudské telo sú situácie, kedy je lepšie sa jej aplikácii vyhnúť.

Krvácanie - nakoľko Polimedel zlepšuje tekutosť, neodporúča sa ho aplikovať pri krvácaní alebo jeho hrozbe, napr. čerstvé rany, prasknuté cievy, prasknuté žalúdočne vredy alebo masívne menštruačné krvácanie.
Srdce - zvýšenú ostražitosť treba pri aplikovaní v oblasti srdca v prípade, že si náchylný na srdcovú arytmiu. Dôvod je jednoduchý, elektrické pole fólie môže arytmiu ľahko vyprovokovať.
Štítna žľaza - Polimedel ti môže pomôcť aj s ochoreniami štítnej žľazy, ale táto žľaza je veľmi citlivá na vonkajšie vplyvy, preto sa odporúča fóliu aplikovať na šiju zozadu alebo z bočnej strany krku, nie priamo na žľazu. Účinkovať bude tak či tak, ale slabšie. 

Ak sa ti páčil článok, zdieľaj ho s priateľmi.