Porovnali sme ceny osobných trénerov od Bratislavy až po Košice

štvrtok, 08 júla | 2021
Porovnali sme ceny osobných trénerov od Bratislavy až po Košice

Chystáš sa začať cvičiť, no nevieš, ktorého trénera si vybrať? Zaujíma ťa koľko stojí osobný tréner v Bratislave, Banskej Bystrici či Košiciach? A je vôbec potrebné platiť za služby osobného trénera? Čítaj ďalej a dozvieš sa všetko potrebné.

            Fitness a cvičenie je šport ako ktorýkoľvek iný. Ak začínaš napríklad s tenisom alebo sa chceš naučiť lyžovať, tiež do toho nevhupneš len tak, sám a svojpomocne. Nechceš sa hneď na začiatku zraniť a rád by si sa to naučil čo možno najrýchlejšie a hlavne správne. Toto isté platí aj u osobného trénera!

Správny výber osobného trénera predstavuje pre teba úsporu času, vysokú efektivitu a výsledky cvičenia a zároveň eliminuje riziko zranenia či úrazu.

Dôležité je aj to, na akom mieste v rebríčku hodnôt máš svoje zdravie a na koľko si ho ceníš. Sú ľudia, ktorí nemajú najmenší problém nakúpiť v priebehu 30 minút športové oblečenie za stovky eur, avšak príde im veľa investovať tých istých niekoľko sto eur do svojho zdravia počas niekoľkých týždňov či mesiacov cvičenia pod vedením osobného trénera.

Na našom portáli nájdeš osobných trénerov rozdelených do kategórií podľa miest či športového zamerania. Megatrener.sk je pripravený ti pomôcť pri tvojom konkrétnom hľadaní.

My sme pre teba vybrali pár tipov podľa miest

Začneme Bratislavou. Ako správne očakávaš, tu sa ceny osobných trénerov šplhajú do poriadnych výšin. To však nie je nič prekvapivé. Začať sa dá na cene 6€ za hodinu s kondičným trénerom Milanom, ktorý sa venuje kulturistike a fitness. Ak si žena a radšej by si trénovala pod dozorom a vedením ženy, nech sa páči. V Bratislave a okolí sa na teba tešia trénerky, za služby ktorých zaplatíš v priemere okolo 20€.

Nie je však ničím výnimočným, keď si od teba tréner po hodine zoberie aj 50€, netreba byť šokovaný. Hlavné mesto, životný štandard či konkrétne fitko zvučného mena si jednoducho držia svoju cenu.

Na strednom Slovensku, v Banskej Bystrici a okolí, sú ceny o niečo nižšie, v priemere okolo 15€. Či si už hľadáš trénera fitness, plávania alebo napríklad Muay Thai, náš web je ti k dispozícií. Rovnaké je to aj na východe či juhu Slovenska, tu sa ceny pohybujú rovnako na úrovni 10 až 15€ v priemere za hodinu cvičenia.

Pri výbere toho pravého trénera ti radi pomôžeme

Na webe Megatrener.sk nájdeš osobné profily fitness a kondičných trénerov, ich hodnotenia, certifikáty či úspechy.

Všetko potrebné a dôležité pre tvoj nový začiatok. Všetko pekne na jednom mieste. Stačí len kliknúť a môžeš porovnávať, hľadať a keď nájdeš toho pravého či pravú, stačí si jedným klikom rezervovať čas prvej hodiny :)

Samozrejme, ceny v našom článku sú orientačné, konkrétne ceny nájdeš priamo na vyššie spomínanom linku, keď si do filtra zadáš konkrétnu lokalitu či šport, ktorému sa chceš venovať. Budeme ti držať palce a tešiť sa, že si sa na svojej novej ceste rozhodol hľadať pomoc práve na našom webe.

Ak sa ti páčil článok, zdieľaj ho s priateľmi.

Ak nás chceš podporiť, môžeš tak urobiť nákupom kvalitnej športovej výživy u nášho partnera.

Nakupuj tu

Autor: Eva Cabániková