Najčastejšie otázky

1. Aké sú výhody registrácie pre trénera a športovisko?

Ak sa tréner rozhodne zaregistrovať na webe Megatrener.sk, vytvorí si profil, v ktorom môže poukázať na svoje skúsenosti, kvalifikáciu a certifikáciu. Jednoducho povedané, môže sa odlíšiť výsledkami svojej práce od konkurencie a osloviť potenciálnych klientov.

Možnosť osloviť potenciálnych klientov bez námahy majú tréneri v dvoch verziách. Zadarmo alebo v platenom balíku promo služieb MEGA PRO.

Ak sa na webe Megatrener.sk rozhodne zaregistrovať športovisko, rovnako si vytvára profil o sebe, o možnostiach športovej aktivity, ktoré poskytuje, službách a zameraní. Registrácia športoviska je podmienená predplatením si služby MEGA PRO, teda o jeho promo pre potenciálnych klientov sa od prvej chvíle staráme my.

2. Aké sú výhody registrácie pre návštevníkov/potenciálnych klientov?

V prípade, že sa návštevník rozhodne zaregistrovať na webe Megatrener.sk, pribudne mu možnosť rezervácie tréningu s vybraným trénerom, ktorý má zaplatený balík promo služieb MEGA PRO. Pokiaľ si vyberie trénera, ktorý nemá zaplatený balík MEGA PRO, stačí kliknúť na tlačidlo – KONTAKTUJ TRÉNERA, a my oslovíme vybraného trénera za neho.

3. Je registrácia bez poplatkov?

Registrácia je dostupná zadarmo iba pre trénerov. Takáto registrácia neobsahuje žiadne výhody platenej promo služby MEGA PRO, iba samotné zobrazenie profilu na webe Megatrener.sk.

4. Aké výhody mi prinesie MEGA PRO?

Balík promo služieb MEGA PRO je dostupný pre trénerov, kde je voliteľný a aj pre športovisko, kde je podmienkou registrácie. Plateným profilom sa postaráme o to, aby ich kvalifikáciu/certifikáciu potenciálni klienti videli. Ukážeme, čo tréneri vedia, odprezentujeme ich, pomôžeme predať.

Športoviskám garantujeme, že sa ich potenciálni klienti dozvedia o miestach, kde si môžu zašportovať, ich výhodách a službách, ktoré ponúkajú.

5. Môžem si zmeniť profilovú fotku?

Súčasťou profilov je okrem informácií aj fotografia. Tú je možné si kedykoľvek zmeniť. Stačí sa prihlásiť a kliknúť na svoj profil, vybrať fotografiu z úložiska a nahrať ju na stránku.

6. Ako sa spojím s trénerom/športoviskom?

Ak si návštevník webu Megatrener.sk v zozname trénerov nájde to, čo hľadal, tak na profile trénera, ktorý má zaplatený balík promo služieb MEGA PRO si môže rezervovať tréning cez náš rezervačný systém. U trénera vidí aj kontakty ako email, messenger, na ktoré stačí kliknúť a nadviazať spojenie. Pokiaľ si vyberie trénera, ktorý nemá zaplatený balík MEGA PRO, stačí kliknúť na tlačidlo – KONTAKTUJ TRÉNERA, a my oslovíme vybraného trénera za neho.

U športoviska vidí kontakty vždy, stačí kliknúť a nadviazať spojenie.

7. Aký je postup zrušenia registrácie pre športovisko?

Podmienkou registrácie športoviska na webe Megatrener.sk je zaplatenie si balíka promo služieb MEGA PRO. Po uplynutí predplateného balíka bez predplatného na ďalší časový úsek (1 mesiac, 6 mesiacov alebo 12 mesiacov) registrácia automaticky vyprší.

V prípade, že sa športovisko rozhodne ukončiť registráciu počas predplateného časového úseku promo balíka MEGA PRO, stačí poslať email na info@megatrener.sk a my požiadavku obratom spracujeme. Alikvótnu čiastku peňazí, nevraciame, preto je výhodnejšie využiť celý zaplatený časový úsek.

8. Aký je postup zrušenia registrácie pre návštevníka a trénera?

Ak sa návštevník alebo tréner rozhodnú odísť z webu Megatrener.sk, na ukončenie registrácie stačí poslať email s touto požiadavkou na email info@megatrener.sk a my ju obratom spracujeme.

V prípade, že sa tréner rozhodne ukončiť registráciu počas predplateného časového úseku promo balíka MEGA PRO, rovnako stačí poslať požiadavku na vyššie uvedený email, ale alikvótnu čiastku peňazí, nevraciame, preto je výhodnejšie využiť celý zaplatený časový úsek, ktorý má k dispozícií.