Jakub Haluza(kulturistika a fitness)

Nitra
  • od 10 €/h

Profil

  • Športkulturistika a fitness
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

Dobrý deň, v športovom odvetví sa pohybujem viac menej od malička a verím, že v dnešnej dobe, kde počas dňa prevláda sedavá činnosť je ten správny čas na zmenu. Mojím cieľom je zlepšiť kvalitu života a celkovú pohodu, motivovať a inšpirovať všetkých klientov a ľudí naokolo, ktorí sa neboja začať a zmeniť svoj život k lepšiemu.Sám sa snažím žiť tou najzdravšou možnou formou a veľmi rád sa s Vami podelím o svoje vedomosti a skúsenosti. V oblasti fitness ponúkam funkčne zamerané tréningy na posilnenie hlavne jadra tela, mobilitu a flexibilitu, čo je pre mňa základ pre zdravé telo a jeho správne držanie. Na dosiahnutie tej najvyššej kvality zdravia a celkovo životnej pohody je potrebné sa zamerať aj na ďalšie aspekty, ako je strava, strečing a regenerácia. Pôsobím vo VIP fitness štúdiu v Nitrianskych Hrnčiarovciach, nie len ako tréner, ale aj ako Access Consciousness® praktik a ponúkam Access Bars® a Access Energetic Facelift® terapie. Pre viac informácií a konzultáciu ma prosím kontaktujte. Okrem iného ponúkam aj hodiny snowboardingu, behu a skateboardingu, kde sa bude cena líšiť (cena dohodou). Verím, že sa nám spoločnými silami podarí zmeniť Váš život tak, aby ste boli so sebou a so svojim telom plne spokojný/á. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na FB: Jakub Haluza, telefonicky: 0911359196 alebo na IG: kubohaluza. Prajem Vám úspešný deň a verím, že sa rozhodnete správne.

Dostupnosť

  • pondelok08:00 - 20:00
  • utorok08:00 - 20:00
  • streda08:00 - 20:00
  • štvrtok08:00 - 20:00
  • piatok08:00 - 20:00

Certifikáty a úspechy trénera

Učiteľ snowboardingu I. stupňa

Platný od: 10.12.2011


Fitnes tréner II. stupňa

Platný od: 30.06.2018


Tréner atletiky II. stupňa

Platný od: 16.05.2011


Access Bars Practitioner

Ide o jemné energeticko-relaxačné terapie, pri ktorých sa spustia samočistiace telesné procesy. Dochádza k spomaleniu mozgových vĺn a tým sa začnú rozpúšťať mentálne bloky, myšlienky, úvahy, emócie a postoje, ktoré sme si počas života prevzali od okolia a neskôr aj prisvojili. Až 98% z celkového počtu nepatrí naozaj vám a len vy sa môžete rozhodnúť pre zmenu. Začnite počúvať svoje telo, vaša myseľ bude vždy proti a pamätajte, že bez psychickej pohody a zdravia vám je všetko ostatné aj tak k ničomu !

Platný od: 20.11.2019


Access Energetic Facelift Practitioner

de o jemné energeticko-relaxačné terapie, pri ktorých sa spustia samočistiace telesné procesy. Dochádza k spomaleniu mozgových vĺn a tým sa začnú rozpúšťať mentálne bloky, myšlienky, úvahy, emócie a postoje, ktoré sme si počas života prevzali od okolia a neskôr aj prisvojili. Až 98% z celkového počtu nepatrí naozaj vám a len vy sa môžete rozhodnúť pre zmenu. Začnite počúvať svoje telo, vaša myseľ bude vždy proti a pamätajte, že bez psychickej pohody a zdravia vám je všetko ostatné aj tak k ničomu !

Platný od: 09.10.2019

Slúži na rezerváciu tréningu
Registruj sa Prihlás sa