Marek(kondičný tréning)

Rimavská Sobota
  • od 10 €/h
5.0 7 hodnotení

Profil

  • Športkondičný tréning
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

V oblasti tréningu sa venujem vstupnej analýze (aktuálna váha, percento vody a tuku v tele, objem svalovej hmoty, BMI tela) a diagnostike tela (vyšetrenie oslabených, skrátených svalov, pohybových stereotypov, hypermobility), základnej pohybovej príprave, silovo-kondičnej príprave rekreačných športovcov, funkčnému tréningu, kondičnej a silovej príprave vrcholových športovcov, kompenzačným a stabilizačným cvičeniam.

Hodnotenie trénera

4.0
12.9.2019 Laco
5.0

Páči sa mi Marekov individuálny prístup. Počas cvičenia mi poradil a podrobne vysvetlil ako mám vykonávať cviky. Jeho tréningy sa mi páčia aj kvôli rozmanitosti a hoci niekedy cviky vyzerajú ľahko dosť sa pri nich zapotím. Ale stojí to za to.

5.10.2019 Lucia
5.0

Súhlasím s názorom Laca. Marek má veľmi zodpovedný prístup k tréningom a k svojim zverencom je trpezlivý a vždy ochotný pomôcť a poradiť. Vytvoril pomerne veľkú, stále rozrastajúcu sa skupinu s priateľskými vzťahmi, čo svedčí o jeho profesionalite a ľudskosti.

6.10.2019 Michaela
5.0

Marek je super tréner a skvelý človek.Chodím na jeho tréningy pravidelne. Vie výborne vysvetliť jednotlivé cviky, páči sa mi jeho individuálny prístup a vždy vnesie do tréningov niečo nové, vie zaujímavo pospájať jednotlivé cviky. Jeho tréningy sú naozaj výborné, poriadne si zamakám a zapotím sa ale chodím do našej tréningovej skupiny veľmi rada.

6.10.2019 Peter a Stanka
5.0

Vďaka Marekovým trennigom sme s manželkou v najlepšej kondícii akú sme kedy mali. Na každý trennig sa tešíme či je to v telocvičňi alebo vonku. Stretli sme sa tu výborná partia a trávime vela času s Marekom aj mimo treningou na spoločnych výletoch a súťažiach (spartan race). Páči sa mi že trennigy máme pestré a Marek nám vie poradiť aj ohľadom zdravia a výživy.

6.10.2019 Erika
5.0

Pre mňa je Marek tréner akého si človek môže priať. Okrem toho, že mi pomohol od bolestí chrbta, naučil ma šport milovať. Každý tréning je milým prekvapenim a spestrením každodenného stereotypu.

6.10.2019 Tibor
5.0

Pracujem s Marekom len krátko, napriek tomu môžem povededať , že má veľmi zodpovedný prístup, je priateľský, ale striktný čo sa týka tréningu. Má široký záber nielen čo sa týka športu, ale aj zdravej výživy a stravovania. Pracuje sa s ním dobre.

7.10.2019 Jan
5.0

Spoznal som Mareka len prednedavnom. Nakolko zijem v zahranici, tak nie som pravidelnym ucastnikom jeho treningov. V lete som vsak objavil jeho skupinu a pocul som o jeho treningoch. Bol som fakt zvedavy na jeho trening. Pravidelne sa venujem sportu, ci je to uz futbal, beh, corebar, lezenie, turistika a ci beh. Tak som sa zucastnil na niekolkych treningoch. Velmi ma potesil jeho pristup, je profesional na vysokej urovni. Som milo prekvapeny a urcite sa zucastnim na jeho treningoch vzdy ked sa mi bude dat. Mimo treningu je skvely kamarat a je obklopeny skupinou skvelych ludi, ktorych som vdaka jeho treningom spoznal. Dakujem mu zato.

Dostupnosť

  • pondelok07:30 - 20:00
  • utorok07:30 - 20:00
  • streda07:30 - 20:00
  • štvrtok07:30 - 20:00
  • piatok07:30 - 20:00

Certifikáty a úspechy trénera

Kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa SAKT

Platný od: 10.02.2019