Marek Namešpetra(kulturistika a fitness)

Prešov
  • od 15 €/h
4.3 6 hodnotení

Profil

  • Športkulturistika a fitness
  • Typ tréninguIndividuálny

Marek Namešpetra-FITMAKER, profesionálny fitness tréner. Som tu pre vás preto, aby ste naplno využili svoj potenciál a zvýšili svoju kondíciu a vitalitu. Osobné tréningy, aj online coaching. Treningové aj stravovacie plány na mieru podľa požiadaviek a cieľov klienta. Individuálny a osobný prístup. Viac ako 17 rokov skúseností a stovky spokojných klientov.

Hodnotenie trénera

5.0
19.5.2019 Blanka
4.0

Super tréner, super človek. Odporúčam.

19.5.2019 Jana
4.0

Marek je velký profesionál, skvelý motivátor, vždy ochotný poradit, vysvetlit a hlavne nastaviť hlavu na správnu cestu k vytúženému cieľu. Chceš cvičiť s radosťou a tešiť sa na tréningy? Určite ho vrelo odporúčam!

20.5.2019 Paľo
5.0

Cvičiť som začal kôli problémom s chrbátom. Potreboval som spevniť, posilniť svalstvo v tejto časti tela. Pre trénera som sa rozhodol pretože neovládam techniky posilňovania. Pre Mareka som sa rozhodol, pretože sa posilňovaniu venuje cca 30 rokov, za ten čas získal mnoho znalosti, ako veci fungujú, urobil určite aj nejaké chyby, ktoré ja nemusím. Je v problematike posilňovania vysoko profesionálne zorientovaný, ziskal mnoho úspechov na domácich aj medzinárodných súťažiach kde sa hodnotí exteriér súťažiaceho, aj keď nemám ambície vyzerať ako on. Marek vedel presne odhadnúť môj fyzicky stav, nastaviť adekvátne váhy a súbory cvikov. Celu hodinu sa venuje iba mne. Okrem správneho dýchania kladie veľký dôraz na správnosť techniky predvedeného cviku, čo je dôležité preto, aby boli zapájané iba svaly pre ktoré je konkrétny cvik určený, ale aj preto aby som si neublížil. Náročnosť cvikov je v úplnom súlade s mojim progresom. Marek je aj dobrým motivátorom, dokáže pochváliť aj povzbudiť k prekonávanie seba samého. Pomôcky pre cvičenie a stroje mi vždy nastaví a ja sa môžem sústrediť iba na cvičenie. Súbory cvikov obmieňa, pridáva pre mňa nové cviku a tak stereotyp nehrozí. Môžem ho len odporúčať.

25.5.2019 Malvína Gašperíková
4.0

Vysoká profesionalita, individuálny a zároveň ľudský i empatický prístup, dôraz kladený na správnu techniku cviku pod stálym dohľadom, strečing odcvičenej sval.partie po každom tréningu, pestré treningy so správnou dávkou humoru. Tréner pre chtivých, hľadajúcich to správne vedenie, pre tých, čo sa chcú posunúť každým tréningom, od začiatočníkov cez pokročilých, profi končiac. Charakter bojovníka, proti s pokorou a priateľstvom k bežným smrteľníkom.

25.5.2019 Malvína Gašperíková
4.0

Päť hviezdičiek

26.1.2020 Tomáš
5.0

Dobrý deň mám 16 rokov a rozmýšľal som že by som posilnil svalstvo stredu a piatok by som nemohol chodiť lebo chodím na florbal prajem pekný večer

Dostupnosť

  • pondelok06:00 - 18:00
  • utorok06:00 - 18:00
  • streda06:00 - 18:00
  • štvrtok06:00 - 18:00
  • piatok06:00 - 18:00

Certifikáty a úspechy trénera

Trener pre fitness, kulturistiku a silový trojboj SAKFST

Platný od: 01.06.2002


Trener pre fitness, kulturistiku a silový trojboj SAKFST

Platný od: 01.07.2007