Marián(kondičný tréning)

Spišská Nová Ves, Slovensko
  • od 3 €/h
5.0 2 hodnotení

Profil

  • Športkondičný tréning
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

Som fitnes tréner v Spišskej Novej Vsi, ktorého hlavným cieľom je, aby ste sa cítili čo najlepšie a zároveň tak aj vyzerali. Som certifikovaný kondičný tréner I. stupňa a špecializujem sa na silovonápravný tréning. Viem vám pomôcť zhodiť nadbytočný tuk, nabrať silu aj svaly a zároveň zbaviť bolesti pomocou správneho pohybu a výživy. Každá prvá hodina so zákazníkom je zadarmo. Tu sa o mne dozviete viac: Marián Brezina - fitnes tréner, Spišská Nová Ves, nájdete tam moje recenzie a články.

Hodnotenie trénera

4.0
20.1.2019 jl17
5.0

Z Mariánovej práce mám vysoko pozitívne dojmy a nepopierateľné zdravotné zlepšenia v živote. Nemôžem nič iné, ako jeho služby odporúčať. Bol som po dobu niekoľkých týždňov klientom Mariána Brezinu. Marián je študujúcim, avšak ambicióznym trénerom a fyzioterapeutom. Najlepším príkladom Mariánových vedomostí je fyzický stav jeho samého. Je vo vynikajúcej kondícii a drží svoje zdravie na vysokej úrovni. Svoje vedomosti a postupom času aj skúsenosti vkladá do profesionálnej práce, pomáhajúc v tejto uponáhľanej dobe ľuďom s ich fyzickou zdatnosťou s cieľom vylepšiť ich zdravie. Jeden z jeho najdôležitejších cieľoch pri mojom tréningu bolo, aby "som sa cítil dobre". Vedel, že som mal problémy s chrbticou a panvou, a tréning týmto problémom prispôsobil tak, aby mi v každodennom živote odstránil bolesti a pomohol s postojom. Sám na sebe však vidím, že starostlivosť o svoje telo pod Mariánovým vedením prináša mnoho ďalších výhod, a to najmä sebadisciplínu, sebavedomie a pokojný spánok, či aj tie viac predvítateľné, ako sila či výdrž. Marián neprestáva vkladať úsilie do zlepšovania samého seba v okruhu fyzioterapie a svoje poznatky zakladá na preukázaných štúdiách a anatómii človeka. Všetky úkony a ciele sme s Mariánom prechádzali spoločne, takže stále som vedel, na čom stojím a prečo robíme to, čo robíme. Jeho výklady boli odborné a zmysluplné a pre neznalca veľmi poučné a pochopiteľné. V prípade, že nejaký úkon či cvik bol nad moje sily, našiel Marián alternatívne riešenie. Kvôli môjmu odchodu do zahraničia som musel svoj tréning s Mariánom ukončiť, avšak aj po jeho skončení je Marián so mnou naďalej v kontakte a ponúka mi ďalšie rady ohľadom cvičenia, postoja alebo iných súvisiacich tém. Navyše zostrojil aj cvičebný plán prispôsobený mne, ktorým sa riadim, keď nie je možnosť cvičiť priamo osobne s ním.

10.7.2019 Júlia
5.0

Čo sa týka môjho hodnotenia, tak Mariánovi dávam 5 hviezdičiek, pretože mi veľmi pomohol ..... Ak mám byť úprimná, nikdy by som si nemyslela, že práve on mi dokáže pomôcť s mojím dlhotrvajúcim problémom .... Ale jeho profesionálny prístup a ochota pomôcť mi ma presvedčili o opaku .... odporučil mi cviky, ktoré mi pomohli spevniť svalstvo v oblasti kľúčnych kostí a za to som mu veľmi vďačná .... A určite by som ho odporučila aj ostatným .... Ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM!

Dostupnosť

  • pondelok07:30 - 20:30
  • utorok07:30 - 20:30
  • streda07:30 - 20:30
  • štvrtok07:30 - 20:30
  • piatok07:30 - 20:30
  • sobota07:30 - 20:30
  • nedeľa07:30 - 20:30

Certifikáty a úspechy trénera

Kondičný tréner 1. kvalifikačného stupňa

Som fitnes tréner v Spišskej Novej Vsi, ktorého hlavným cieľom je, aby ste sa cítili čo najlepšie a zároveň tak aj vyzerali. Špecializujem sa na silovonápravný tréning. Viem vám pomôcť zhodiť nadbytočný tuk, nabrať silu aj svaly a zároveň zbaviť bolesti pomocou správneho pohybu a výživy.

Platný od: 23.09.2018