Martin Pristach(kulturistika a fitness)

Bánovce nad Bebravou
  • od 12 €/h
5.0 7 hodnotení

Profil

  • Športkulturistika a fitness
  • Typ tréninguIndividuálny

Kulturistike a fitness sa venujem 19 rokov,z toho 4 roky na profesionálnej úrovni.Vlastním licenciu ako fitness tréner a výživový poradca.Špecializujem sa na redukciu nadváhy,spevnenie postavy,naberanie svalovej hmoty,kondičný tréning a výživové poradenstvo.

Hodnotenie trénera

5.0
27.11.2019 Olga Orszaghova
5.0

Maťo je profesionál na svojom mieste,ktorý ma naučil ako sa správne stravovať a cvicit,ale predovšetkým ako si vážiť samu seba Odporúčala vy som ho každému,čo teda aj robím vzdy ,keď sa ma niekto spýta ako je možné že tak dobre vypadam.Nie je iba tréner,je to hlavne chlap zo zlatým srdcom a všetko robí s pokorou a skromnosťou.Tak už netreba dlhsie vahat a treba ho osloviť!!😊😊😊

27.11.2019 Naďa Maťokárová
5.0

Martina poznám cez 20 rokov, vnímala som ho roky iba takým štýlom,že sme sa stretli v dedine a pozdravili.Vždy vyzeral super a spokojný.Vedela som,že aktívne športuje.Asi pred rokom som s jeho bratom a švagrinkou riešila pracovné veci, kde padla téma chudnutie 😀 Dostala som od nich odporúčanie a kontakt.Trvalo mi 3 mesiace,kým som sa odhodlala Martinovi ozvať.Dnes úprimne banujem,že som to neurobila omnoho skôr.Martin je pre mňa obrovský profesionál, naučil ma správne jesť, cvičiť, vďaka jeho podpore a radám sa môj zdravotný stav výrazne zlepšil, schudla som nádherných 35 kg. Pre mňa bolo najúžasnejším gestom z Maťovej strany to ako ma naučil vážiť si samu seba.Jeho skromnosť a pokora je nádherná. Je to človek s krásnym srdiečkom, je obrovskou oporou a zároveň psychológom.Odporúčam ho všetkými desiatimi.Martin, zmenil si môj život a ja Ti úprimne zo srdiečka ĎAKUJEM!

27.11.2019 Jozef
5.0

Martin je skvelý človek a výborný tréner, ktorý Vám dokáže pomôcť k dosiahnutiu Vaších cieľov. Naučil ma dosť toho čo sa týka cvičenia a zdravého stravovania a za to mu patrí veľká vďaka. Tohto trénera môžem, len vrelo odporučiť!!!

29.11.2019 Markéta Rajnincová
5.0

Tréningy sú prepracované, dobre rozvrhnuté s rovnomerným zaťažením jednotlivých častí tela. Cviky sú zaujímavé, vôbec nie monotónne a stravovací plán jednoduchý a vyvážený. Veľká spokojnosť aj s individuálnym prístupom. Diky za trpezlivosť :)

19.12.2019 Zdenka Valachová
5.0

S Martinom cvičím už 7 mesiacov 3x do týždňa a zmena je u mňa viditeľná čo sa týka fyzickej kondície ale aj spevnenej a pekne vyformovanej postavy.Tréningy sú pestré a veľmi ma bavia.Pravidelne spolu riešime aj môj jedálniček za čo som mu vďačná že má pri mne toľko trpezlivosti.Maťa môžem každému iba odporučiť lebo je to ozajstný profesionál ktorému naozaj záleží aby si každý jeho klient splnil sen o postave po ktorej túži.

24.12.2019 Dominika Griačová
5.0

Ahojte,každý kto hľadáte trénera, tak vám môžem Maťa na 100% odporučiť. Maťo je človek, ktorý svoje remeslo robí so 100% nasadením a s profesionalitou.Ak hľadáte trénera, ktorý naozaj vie čo robí a hlavne ak hľadáte niekoho, kto k ľuďom pristupuje s ľudskosť ou a s porozumením tak práve Maťo je tá správna voľba. Vždy sa mi vo všetkom snažil vyhovieť, keď mi nejaké cviky nevyhovovalo alebo som si nemohla robiť veľmi ochotne ich zmenil. Ďakujem mu, pretože aj vďaka nemu som sa dostala na váhu ktorú som mala pred pôrodom a hlavne mu ďakujem za to, že ma bral ako sebe rovnú a vždy sa ma snažil nakopnúť a na motivovať tak, aby som všetko zvládla. 🙏 TAKŽE ZA MŇA JE MAŤO ÚPLNE TOP 👌

2.1.2020 Marek
5.0

S Martinom sa poznáme od detstva, trénovali a hrávali sme spolu futbal, prežívali prehry a víťazstvá! Keď som sa dozvedel, že Martin robí fitness trénera, ani chvíľu som neváhal a kontaktoval ho, pretože som vedel, že je cieľavedomý, vytrvalý, pozitívne naladený a vždy chce víťaziť, čo mi momentálne po športovej stránke chýbalo, nakoľko kilá pribudli, spolu aj s nejakými potravinovými intoleranciami.. Martin mi vytvoril špeciálny jedálniček vhodný na moju intoleranciu a samozrejme cviky, pri ktorých mi pomáhal! Za krátky čas sme dosiahli naše postupné ciele a nepochybujem, aj keď s vynútenými prestávkami, že to bude onedlho podľa našich predstáv!! Ešte jednu vlastnosť si na Martinovi veľmi cením a tou je trpezlivosť, za čo mu patrí veľké ďakujem a teším sa na pokračovanie mojej osobnej výzvy! Určite odporúčam všetkým tým, ktorí to sami nezvládajú a potrebujú osobný prístup!!

Dostupnosť

  • pondelok09:00 - 21:00
  • utorok09:00 - 21:00
  • streda09:00 - 21:00
  • štvrtok09:00 - 21:00
  • piatok09:00 - 21:00
  • sobota09:00 - 21:00
  • nedeľa09:00 - 21:00