Matej(kondičný tréning)

Banská Bystrica, Slovensko
  • od 8 €/h

Profil

  • Športkondičný tréning
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

Volám sa Matej a som kondičným trénerom V. kvalifikačného stupňa, ktorý je najvyšším možným dosiahnuteľným stupňom kondičného trénera na Slovensku. Vyštudoval som Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici v odbore kondičné trénerstvo a učiteľstvo telesnej výchovy. Športu sa venujem celý život, nakoľko takmer 20 rokov som hrával ľadový hokej. Momentálne pôsobím ako kondičný tréner "Prandi Fit Academy" v Banskej Bystrici vo Fitness sásová. Okrem individuálnych tréningov, môžete u mňa absolvovať aj tréningy skupinové. S rešpektovaním individuality každého klienta a ich cieľov Vám pomôžem vybrať si ten správny smer, ktorým sa uberať. Okrem kondičných tréningov sa venujem aj cvičeniu SM systém (Špirálna stabilizácia chrbtice), ktoré je vhodné pre širokú verejnosť trpiacu rôznymi problémami spojenými s chrbticou. Naposledy som si svoje vedomosti rozširoval na Fyzio a šport konferencii pod záštitov Zdravo a Fit. Samozrejme tým to pre mňa nekončí a svoje poznatky a vedomosti sa stále snažím dostávať na vyšší level oboznamovaním sa s novými a aktuálnymi informáciami z oblasti športu a zdravého životného štýlu. Ak ťa môj profil zaujal neváhaj ma kontaktovať a ja Ti rád pomôžem na ceste k tvôjmu novému ja ! "Víťazi sa nikdy nevzdávajú, tí ktorí sa vzdali nikdy nevyhrajú."

Dostupnosť

  • pondelok07:00 - 20:30
  • utorok07:00 - 20:30
  • streda07:00 - 20:30
  • štvrtok07:00 - 20:30
  • piatok07:00 - 20:30
  • sobota07:00 - 20:30
  • nedeľa07:00 - 20:30

Certifikáty a úspechy trénera

Diplom + osvedčenie o získaní odbornej spôsobilosti na výkon trénerskej činnosti

Diplom v študijnom odbore učitelstvo telesnej výchovy a kondičné trénerstvo + certifikát tréner V. kvalifikačného stupňa v športovej špecializácii kondičný tréner.

Platný od: 23.05.2018


SM Systém Špirálna stabilizácia chrbtice 1A+B

Spomínaný certifikát k cvičeniam s SM systémom, zameraným na prevenciu a riešenie problémov s chrbticou.

Platný od: 28.10.2018


2. Fyzio a Šport konferencia

Konferencia s mnohými zaujímavými prednáškami z oblasti športu a výživy so zvučnými menami prednášajúcich ako napr. (Mgr. Michal Páleník, PaedDr.Roman Švantner, doc. PaedDr. Martin Pupiš, PhD a mnohí ďalší) a takisto zaujímavé workshopy ako napríklad : "Back to the core" , "Vysoká škola strečingu" , "Diagnostika pohybového aparátu" a. i.

Platný od: 02.12.2018

Kontaktuj trénera
Tréneri nie sú zamestnanci megatrener.sk, komunikácia a časová vyťaženosť je závislá od osobných možností každého trenéra osobitne.
Slúži na rezerváciu tréningu
Registruj sa Prihlás sa