Sebastián Šimkovič(kondičný tréning)

Bratislava
  • od 20 €/h
5.0 4 hodnotení

Profil

  • Športkondičný tréning
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

som osobný tréner boxu s dlhoročnými súťažnými skúsenosťami ,ak máš záujem o to sa naučiť základy boxu alebo si už skúsenejší a chcel by si vycibriť svoju techniku ozvi sa mi . Box je perfektný spôsob ako sa odreagovať nabrať kondičku a silu. Je vhodný pre všetkých, mužov ,ženy ,deti , začiatočníkov a aj pokročilých športovcov ako doplnkový šport v rámci rozvoja koordinácie a kondície. Možnosť individuálneho tréningu alebo v menšej skupinke. Primárne trénujem v Slavia Agrofert v Petržalke ale na mieste sa dá aj dohodnúť.

Hodnotenie trénera

5.0
3.2.2019 Zdena Javorková
5.0

Nikdy predtým som box neskúšala ale bolo to naozaj super ,Sebastián ako mladý zanietený tréner vás perfektne nakopne do výkonu ,takže sa vám všetko robí ľahšie. Na tréningu som sa aj zabavila bola tam dobra atmosféra. Pre mňa niekto ku komu sa budem tešiť na tréning.

3.2.2019 Venom
5.0

Velmi kvalitné tréningy, odbornosť trénera s individuálnym prístupom podla potreby. Navyše velmi príjemná atmosféra. Určie môžem len odporúčať.

26.2.2019 ErikSarmir
5.0

Profesionalny pristup,má skusenosti takže presne vie čo robí, vždy poradí, pomôže, treningy maju hlavu a pätu, super atmosfera na treningoch, len odporučam

5.3.2019 PMon
5.0

Boxovať bol môj veľký sen a vďaka Sebastianovi som si ho mohla splniť. Veľmi individuálny prístup a snaha z vás dostať to najlepšie a spraviť z vás to najlepšie. Je priateľský a atmosféra na tréningu je vždy príjemná takže nemáte pocit, že tam musíte isť ale že tam isť proste chcete!

Dostupnosť

Dohodou

Certifikáty a úspechy trénera

Tréner fitness I.kvalifikačneho stupňa

Platný od: 03.08.2017