Tabletky na chudnutie: Ide to aj bez nich?

streda, 04 marca | 2020
Tabletky na chudnutie: Ide to aj bez nich?

Všetky komunikačné kanály, predovšetkým v povianočnom období nás „kŕmia“ zaručenými tabletkami na chudnutie. Iba vďaka ich zázračnej tabletke získame formu do plaviek. Ako sa v tom však vyznať, keď to o svojej zázračnej tabletke tvrdí každý predajca? A dá sa im vôbec veriť? Schudnem iba s tabletkami na chudnutie a schudnem vďaka ním vôbec niečo?

            Si zmätený zo všetkých tých reklamovaných zázrakov na chudnutie a v nádeji, že ti pomôžu si úplne prepadol Teleshoppingovému šialenstvu a polička sa ti prehýba pod váhou všetkých spaľovačov, ktoré si si nakúpil? Tak mi dovoľ, aby som ti položil dve priame otázky, na ktoré čakám priame odpovede!

  1. Schudol si vďaka týmto zázračným tabletkám?
  2. Ak, áno, ako vieš, že si schudol práve vďaka nim?

Iba tabletka nestačí

            Nebudem ťa napínať, žiadna zázračná tabletka, po ktorej sa môžeš napchávať do prasknutia, nič nerobiť a chudnúť, NEEXISTUJE! Prečo? Pretože základná rovnica na redukciu váhy stojí a padá na to, že tvoj denný výdaj musí byť vyšší, ako tvoj denný príjem. To znamená, že potrebuješ upraviť stravu a do každodenného života zapojiť pravidelnú pohybovú aktivitu. Iba v tejto kombinácií bude tabletka na chudnutie „zázračná“ a môže svojou troškou prispieť k celkovému zníženiu váhy. No je to komplex viacerých faktorov spoločne, pokiaľ mám správne informácie, ešte nevymysleli tabletku, ktorá ťa bez tvojej vôle a vedomia prinúti k pohybu, aby si schudol na gauči s lupienkami v ruke.

            Jednoznačná odpoveď teda znie ÁNO, tabletky na chudnutie, nazývané aj ako spaľovače, fungujú, ale iba za predpokladu, že upravíš stravu a vyvíjaš pohybovú aktivitu, aby platila vyššie spomínaná rovnica o príjme a výdaji. Tabletka na chudnutie bez ďalších zmien v stravovacích a pohybových návykoch nefunguje! Tým priamo prechádzam aj k odpovedi na otázku, či sa dá schudnúť aj bez tabletiek na chudnutie. Áno, dá sa... pre istotu zopakujem ešte raz, fungujú totiž iba keď sa neprejedáš a cvičíš! Veď sa len zamysli nad tým, ako chudli ľudia kedysi, keď ešte na trhu nebol taký boom so spaľovačmi a tiež si ako príklad môžeš brať ľudí, ktorí nemajú financie na to, aby investovali to tabletiek na chudnutie.

            Úspech všetkých tabletiek na chudnutie - spaľovačov, tkvie aj v tom, ako si nastavený. Ak si v hlave nastavený, že to čo berieš, ti určite pomáha, cítiš že vládzeš, že sa viac potíš a že to funguje, potom to presne tak aj je. Áno, placebooooo... Nechcem ti hovoriť o konkrétnych výrobkoch od predajcov. Veľa z nich funguje a veľa z nich je založených na veľmi podobnej až rovnakej báze. Keby som mal vymenovať všetky, ktoré existujú sme tu ešte budúcu zimu, poviem ti teda o troch, ktoré mám sám vyskúšané a ktoré odporúčam aj svojim klientom.

Overené spaľovače  

            Zelený čaj - je nápoj, ktorý je určite najlacnejší spomedzi všetkých spaľovačov tukov, nemá predpísané dávkovanie a kúpiš ho kedykoľvek bez toho, aby si navštívil špecializovaný obchod s doplnkami výživy. Má termogénny účinok, čiže aktívnejšie zahrieva tuky v tele a premieňa ich na energiu. Jeho pravidelné pitie znižuje chuť na jedlo. Je to 100% prírodný produkt.

            L- carnitineje prírodná látka, ktorá sa považuje za jeden z najúčinnejších spaľovačov, ktorý navyše podporuje výdrž, dodáva energiu a regeneruje svalstvo. Predáva sa v tekutej a tabletovej forme. Preto si vždy skontroluj množstvo L-carnitinu, ktorý daný produkt obsahuje.

            CLA (Kyselina Linoleová) - je doplnok výživy, ktorý kúpiš v špecializovanom obchode, no i napriek tomu stále patrí medzi prírodné spaľovače tukov. Funguje ako blokátor tuku, znižuje schopnosť ukladania tuku v bunkách, zabraňuje zvýšenému priberaniu a chráni svalovú hmotu pred jej úbytkom v dôsledku chudnutia. Užívaš ho v dvoch tabletách 1-3x denne.

Ak sa ti páčil článok, zdieľaj ho s priateľmi.

Ak chceš svoj tréning spraviť ešte efektívnejším, zaraď do neho aj doplnky výživy.