Vyrástli sme a vďaka vám posúvame služby na vyššiu úroveň!

utorok, 21 júla | 2020
Vyrástli sme a vďaka vám posúvame služby na vyššiu úroveň!

Pred tromi rokmi sme založili webový portál Megatrener.sk. Nestalo sa to z večera do rána. Myšlienku naň sme v hlavách nosili oveľa skôr. Prevracali sme ju z každej strany, neustále sme ju zlepšovali a samozrejme, aj váhali, či do toho vlastne ísť. Nakoniec sme sa rozhodli a dnes už vieme s istotou v hlase povedať, že to bolo správne rozhodnutie. Dokonca, nastal čas, aby sme sa posunuli o krok ďalej.

            Hlavnou myšlienkou nášho webu je byť mostíkom, ktorý spája. Cvičenca s jeho trénerom a naopak. Táto myšlienka nám bola vždy veľmi blízka, keďže fitko je náš druhý domov a klienti náš každodenný chlebíček. Každý z nich má svoj vlastný príbeh. No, po rokoch práce v oblasti osobných tréningov sme si všimli, že sa často opakuje podobný scenár, napr. „dlho som sa odhodlával, kým som k vám prišiel,“ alebo „stálo ma to veľa síl prekonať hanbu, mám totiž pocit, že sa mi budú ostatní smiať, že sem nepatrím,“ ale tiež aj verzia „nevedel som koho mám osloviť, či aký druh športu by bol pre mňa tým pravým orechovým.“ Všetky tieto scenáre vďaka Megatrener.sk odpadávajú!

Spokojný klient aj tréner

Klienti si na našom webe môžu prezrieť druhy športov, ktoré sú k dispozícii a vybrať si ten, ktorý ich najviac oslovil. Zároveň si môžu nájsť trénera, ktorý sa im najviac „pozdáva“ a po registrácii sa s ním, prostredníctvom nás, ľahko skontaktovať. Tréneri u nás získavajú priestor na svoju prezentáciu, preto dokážu prekročiť hranice svojho fitka či mesta, bez námahy, a to len vďaka nám... a internetu.

Od nášho vzniku až doteraz sa na webe Megatrener.sk zaregistrovalo viac ako 300 trénerov a podobný počet záujemcov o ich služby. Sprostredkovali sme osobné ale aj online tréningy, spojili sme ľudí z rovnakého mesta ale aj z opačných kútov Slovenska. Čas pokročil, klientov pribudlo a zrazu vznikol pretlak. Nastal teda čas, aby sme vypočuli požiadavky trénerov a športovísk, ktoré sa u nás tiež môžu registrovať, aby vďaka svojím kvalitám mohli vyniknúť nad ostatnými, ako hovorili naše babky, „odlíšiť zrno od pliev,“ alebo v modernejšom žargóne, aby upriamili na seba pozornosť v znení hesla: „všetky oči na mne!“

MEGA PRO je MEGA pre trénerov aj športoviská!

Vieme, že presadiť sa v dnešnej dobe ja ťažké, rozhodli sme sa klientom ponúknuť platenú službu MEGA PRO, čo je balík promo služieb, ktorý im pomôže zviditeľniť sa a dať tak o sebe vedieť potenciálnym klientom. Pre trénerov je táto promo služba voliteľná, pre športoviská je podmienkou registrácie. Pre všetkých však má jednotnú cenu a balík si vedia prispôsobiť svojím potrebám, keďže si môžu vybrať dĺžku promo služby, a to variant:

      1 mesiac/6 mesiacov/12 mesiacov.  

Výhody MEGA PRO pre trénerov spočívajú v tom, čo iní tréneri mať nebudú! A to propagáciu formou PR článku, promovaním ich profilu prostredníctvom našich kanálov na sociálnych sieťach, či už Facebook alebo Instagram, ako aj vyššie umiestnenie v zozname všetkých registrovaných trénerov. Veď, čo si budeme nahovárať, sme tvory lenivé a netrpezlivé, pozrieme si prvých pár ponúknutých možností a z nich si nakoniec vyberieme. Rovnako si potenciálny klient môže priamo s trénerom dohodnúť tréning a následne na jeho profile uverejniť referenciu. Z toho pre trénera vyplýva, čím viac a kvalitnejšie makáš, tým lepšie pre teba!

Športoviská sú tvorené z pravidla niekoľkými kvalitnými trénermi, preto je náš promo balík pre nich podmienkou registrácie a zaradenia ich profilu medzi ostatných. Ich výhoda tkvie v tom, že registráciou celej inštitúcie, majú hneď niekoľko želiezok v ohni, ktoré môžu promovať zároveň. Okrem zaradenia profilu do zoznamu registrovaných športovísk na webe Megatrener.sk, rovnako ako tréneri, získavajú promovanie celej inštitúcie a služieb, ktoré poskytujú na našich profiloch na sociálnych sieťach.

Megatrener.sk to nie sú iba klasickí kondiční tréneri, fitnessáci či kulturisti. Rovnako, to nie sú iba klasické športoviská. Megatrener.sk je celý rad výživových poradcov, masérov či fyzioterapeutov. Pokrývame aj špecifikácie, ako aktuálne populárne MMA a iné druhy bojových športov, golf, joga či zumba. Zástupcovia všetkých vyššie spomínaných druhov športov môžu využiť promo službu MEGA PRO a dať tak o sebe vedieť návštevníkom nášho webového portálu.

Cvičenci, hľadajúci si toho najlepšieho trénera pre seba, už viac nemusia kupovať mačku vo vreci a vyberať trénera podľa pocitu a fotky, ale priamo podľa referencií, ktoré im iný klienti po tréningu zanechali priamo na ich profile vďaka tomu, že má tréner aktívny náš promo balík. Neostáva nám teda iné, ako popriať čo najviac spoluprác a kvalitných výsledkov. Športu zdar!

Viac sa o MEGA PRO dočítaš TU.