Zuzana Tothová(kulturistika a fitness)

Košice
  • od 10 €/h
5.0 5 hodnotení

Profil

  • Športkulturistika a fitness
  • Typ tréninguIndividuálny aj skupinový

*Tréningy pre dvojice ako aj jednotlivcov *Redukcia telesného tuku *Tvarovanie postavy *Naberanie svalovej hmoty *Tvorba stravovacieho plánu *Tvorba tréningového plánu *Tréningy zamerané na zlepšenie flexibility a mobility tzv. stretchingové cvičenia *Tréning so zameraním na pevný zadok, stehná a boky *Pomoc pri redukcii celulitídy

Hodnotenie trénera

5.0
18.7.2019 Evička
5.0

Som veľmi spokojná za 3 mesiace spolupráce sa mi podarilo zhodiť 12kg a cítim zlepšenie v držaní tela.

26.7.2019 Natália
5.0

Zuzka je TOP trénerka, som veľmi spokojná s jej priateľským prístupom, vždy ma vie motivovať a čo ma najviac potešilo, že pomocou strečingových cvičení mi zmiernila bolesti chrbtice ktoré ma trápili už riadne dlhý čas.

11.8.2019 Katka
5.0

So Zuzkou cvičíme už rok a nemám jej čo, vytknúť je to super trénerka ktorá ma vždy po náročnom dni v práci vie nakopnúť do cvičenia.

11.8.2019 Michaela
5.0

Zuzka úplne najlepšia trénerka, po zlých skúsenostiach v košiciach s predošlými dvoma trénerkami som mala obavy ako to bude prebiehať ale som maximálne spokojná. Po 3 mesiacoch spolupráce už vidím pekné zmeny, určite odporúčam!!!!

7.9.2019 Gabika
5.0

Po zmene asi 3 tréneriek v Košiciach z dôvodu úplne neprofesionálneho prístupu som natrafila po viacerých odporúčaniach na Zuzku a som nesmierne spokojná, je to niečo úplne iné, vedomosti prístup.... proste TOP

Dostupnosť

Dohodou