O NÁS

SME MOSTÍKOM, KTORÝ SPÁJA

Megatrener.sk oficiálne vznikol v roku 2017, ale myšlienku na neho sme nosili v hlavách už oveľa skôr. Sme mostíkom medzi dvoma brehmi. Vznikli sme, aby sme spájali klientov s trénermi a naopak. Sme tu pre ľudí, ktorí s cvičením začínajú a potrebujú prekonať hanbu pri prvom kontakte s trénerom. Taktiež je aj pre ľudí, ktorí hľadajú niečo nové. Buď úplne nové cvičebné zameranie, alebo len nového trénera na svoje aktuálne tréningy. Nájsť to, čo potrebujete, môžete v zozname registrovaných trénerov. Klienti si môžu vybrať konkrétneho trénera alebo aj športovisko, ktoré chcú navštevovať alebo osloviť trénera priamo z tohto športoviska, ktoré si vybrali.

Megatrener.sk poskytuje trénerom a športoviskám priestor na prezentáciu. Majú možnosť odlíšiť sa od ostatných prostredníctvom svojej špecifikácie, kvalifikácie, zručností a výsledkov. Taktiež môžu získavať nových klientov, bez aktívneho vyhľadávania, pretože klienti si vyhľadajú ich. Pri registrácii si tréneri môžu zvoliť platenú službu MEGA PRO, čo je balík našich promo služieb, ktorý obsahuje celý rad výhod na ich zviditeľnenie. Pre športoviská je táto služba automaticky zahrnutá v podmienkach registrácie.

Vykročili sme na dlhú cestu s odhodlaním, chuťou pracovať a s víziou vytvoriť online platformu, ktorá bude pomáhať. Budeme sa tešiť, ak po ceste k našej vízii budeme kráčať spoločne.

Tím Megatréner.sk