O NÁS

SME MOSTÍKOM, KTORÝ SPÁJA

Naša webová stránka oficiálne vznikla v roku 2017, ale myšlienku na ňu sme nosili v hlavách už oveľa skôr. Sme mostíkom medzi dvoma brehmi. Vznikli sme, aby sme spájali klientov s trénermi a naopak. MEGATRENER.SK je určený pre ľudí, ktorí s cvičením začínajú a potrebujú prekonať hanbu pri prvom kontakte s trénerom. Taktiež je aj pre ľudí, ktorí hľadajú niečo nové. Buď úplne nové cvičebné zameranie alebo len nového trénera v tom, čomu sa už venujú. Nájsť to, čo potrebujú, môžu v zozname registrovaných trénerov. Po bezplatnej registrácii sa s vybraným trénerom môžu skontaktovať.

Tréneri na našej webovej stránke nájdu priestor na svoju prezentáciu. Majú možnosť odlíšiť sa od ostatných prostredníctvom svojej kvalifikácie, zručností a výsledkov. Taktiež môžu získavať nových klientov, bez aktívneho vyhľadávania, pretože klienti si vyhľadajú ich.

Vykročili sme na dlhú cestu s odhodlaním, chuťou pracovať a s víziou vytvoriť online platformu, ktorá bude pomáhať. Práve preto máme v pláne svoje služby rozširovať. Budeme sa tešiť, ak po ceste k našej vízii budeme kráčať spoločne s Vami.

Tím Megatréner.sk